Darmowa dostawa do paczkomatów InPost już od 50 zł.

Koraliki Wodne

ilość znalezionych towarów: 6

Koraliki wodne zmieniają spojrzenie na zabawę. Dzięki nim dziecko może nie tylko przyjemnie spędzić czas, ale też ćwiczyć swoją małą motorykę, koncentrację oraz zmysł artystyczny.

Zabawa koralikami wodnymi wcale nie jest trudna. Jak za sprawą magii te malutkie kolorowe kuleczki pod wpływem wody stają się przyczepne. Zestawy La Manuli zawierają wszystkie niezbędne do zabawy akcesoria. Koraliki układa się pincetą lub ręką na szablonie tworząc wybrany wzór. Po zwilżeniu powierzchnia koralików staje się lepka dzięki czemu łączą się ze sobą. Teraz wystarczy tylko zdjąć je z szablonu i dzieło jest gotowe.

Zaczynając zabawę z koralikami wodnymi dziecko może zacząć od prostych gotowych wzorów kolorowych zwierzątek i bajkowych postaci, które znajdzie w zestawach La Manuli. Układając koraliki wodne nasze pociechy łączą naukę precyzji ruchów z kreatywną zabawą i rozwojem swoich umiejętności plastycznych. Koraliki można używać wielokrotnie tworząc nowe wzory. Są też kompatybilne z innymi markami koralików, takimi jak Aquabeads i innymi dostępnymi na rynku, ponieważ działają na tej samej zasadzie. Jeżeli nasze dziecko nie ma dość zabawy, możemy zapewnić mu zapas koralików w wielu kolorach oraz dodatkowe akcesoria do układania.

      pixel