Darmowa dostawa od 80,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Świąteczny wzorek do koralików do prasowania. Pobierz za darmo!

2023-11-20
Świąteczny wzorek do koralików do prasowania. Pobierz za darmo!

Wzór pingwin

Rozpocznij świąteczne przygotowania w wyjątkowy sposób z naszym wzorem do koralików do prasowania, przedstawiającym świątecznego pingwina! Pobierz teraz nasz uroczy i łatwy w wykonaniu szablon, który pozwoli Ci stworzyć niepowtarzalną ozdobę świąteczną. 

 

Pobierz PDF

KROK 1

Pobierz i wydrukuj szablon. 

Ważne! Drukarki mają tendencję do dopasowywania obrazu do dostępnego obszaru i czasami mogą nieznacznie zniekształcić efekt końcowy. Pamiętaj zatem, aby zawsze wybierać opcję 'format rzeczywisty', aby mieć pewność, że Twój wydruk będzie odzwierciedlał zamierzony wygląd i będzie pasował do podkładki.

 KROK 2

Umieść podkładkę do prasowania na płaskiej i stabilnej powierzchni. Na podkładce ułóż koraliki zgodnie ze wzorem. Możesz użyć specjalnej pęsety lub palców, aby dokładnie ułożyć koraliki w odpowiednich miejscach.

KROK 3

Po ułożeniu koralików na podkładce, przykryj je kawałkiem papieru do pieczenia. Pomoże to uniknąć bezpośredniego kontaktu koralików z żelazkiem. Delikatnie przyłóż żelazko do podkładki i prasuj do momentu aż koraliki stopią się, a tym samym połączą.

KROK 4

Pozwól koralikom ostygnąć, a następnie delikatnie oderwij stworzony wzór od papieru do prasowania.

pixel