Darmowa dostawa do paczkomatów InPost już od 50 zł.

Kredki La Manuli

ilość znalezionych towarów: 2

Zestaw kredek dla dzieci

Rysowanie i malowanie to zabawa, na której dzieci spędzają długie godziny. Doskonałym pomysłem jest podarowanie im zestawu La Manuli, który zmieści wszystkie artykuły rozwijające zmysł plastyczny naszej pociechy w jednym poręcznym opakowaniu.

Wybierając upominki promocyjne, wybieraj przedmioty, które zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach. Jest to szczególnie ważne w przypadku rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Zestawy kredek La Manuli zawierają aż 258 elementów i mnóstwo kolorów, dzięki czemu Twoje dziecko może wybrać idealny dla siebie.

Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia zestaw rysunkowo - malarski zawiera kredki, mazaki, farby akwarelowe oraz akcesoria takie jak pędzelki, temperówka czy gumka. Wszystkie artykuły umieszczone są w wytłoczce ze specjalnymi mocowaniami, które utrzymują elementy na swoim miejscu.

Czytaj więcej

Kredki dla dzieci La Manuli to klasyczne narzędzie plastyczne

Zaletą kredek La Manuli jest to, że ich opakowanie ma formę lekkiej walizki, pozwalającej utrzymać porządek w strefie małego artysty i wygodnie zabierać je ze sobą w podróż. Zestaw kredek La Manuli złożony ze 186 elementów uwzględnia miejsce na kartki i gotowe rysunki, dzięki czemu nie niszczą się one i nie giną w codziennym rozgardiaszu oraz tablicę do rysowania. Duży zestaw rysunkowo-malarski złożony z 258 elementów zawiera jeszcze więcej kolorów kredek ołówkowych, woskowych, flamastrów i farb. Wszystko umieszczone jest w profesjonalnie wyglądającej nowoczesnej teczce z bezpiecznym zapięciem.

Ćwiczenie rysowania i malowania jest niezbędne w prawidłowym rozwoju małej motoryki dziecka. Nie tylko pobudza kreatywność ale ćwiczy mózg kilkulatka i przygotowuje go do nauki pisania. Wielokolorowy zestaw kredek pozwala na zabawę w każdych okolicznościach i umożliwia dzielenie się z innymi dziećmi. Dzięki poręcznemu opakowaniu dziecko może zabrać swój zestaw do przedszkola lub szkoły, na wakacje czy wizytę u rodziny. Wytłoczenia na opakowaniu pozwalają ustalić, czy nie zaginął żaden element i uczą malucha zachowania porządku, co ucieszy każdego rodzica.

Duży zestaw kredek dla dzieci

W zestawie kredek są również zawarte pastele, kredki ołówkowe, flamastry cienkie oraz grube, pędzelki a nawet pojemnik na wodę. Zestaw kredek La Manuli może również obudzić artystę w każdym dziecku. Jest do doskonały sposób na rozwijanie zdolności plastycznych u dzieci.

Ich duży rozmiar ułatwia trzymanie w małych dłoniach oraz w zestawie kredek znajdują się klasyczne kolory i nie tylko. Dodatkowo kredki są odporne na rozmazywanie, co czyni je bezpiecznym oraz świetnym wyborem dla małych dzieci. Kredki są również łatwe do ścierania.

Kredki to świetny sposób na wprowadzenie dziecka do sztuki. Są łatwe w obsłudze i nie robią żadnego bałaganu. Nie zapomnij jednak nadzorować swoje dziecko podczas używania kredek. Jeśli Twoje dziecko dopiero uczy się jak chwytać i trzymać poprawnie kredki, dobrym pomysłem będzie zaczęcie od pisaków również dostępnych w zestawie kredek La Manuli.

Zestaw pisaków - Pisaki La Manuli

W internecie dostępny jest szeroki wybór pisaków dla dzieci. Jednak rodzice często nie wiedzą co najlepiej wybrać, dlatego stworzyliśmy zestaw pisaków dla dzieci La Manuli. Nasze pisaki są nietoksyczne, bezkwasowe, jednym słowem - bardzo bezpieczne dla dzieci. Można je również łatwo umyć i są znacznie mniej niechlujne niż farby.

Chociaż mogą nie być tak trwałe jak farby, są świetne dla małych dzieci i mogą być używane przez długie lata. Nie zapominajmy, że pisaki do malowania dla dzieci powinny być używane pod nadzorem osoby dorosłej.Pisaki do malowania to świetny sposób, aby zachęcić dzieci do wyrażania siebie za pomocą kreatywności.

Pisaki mogą być używane na papierze, płótnie i innych powierzchniach. Można je nabyć u nas w sklepie jako zestaw pisaków - jest to najprostszy i zarazem  najlepszy wybór.


Zwiń
      pixel